SİYASET
Giriş Tarihi : 02-05-2023 11:52

ASLANTAŞ: BİZ PARTİLERİN DEĞİL, HALKIN ADAYIYIZ. DEDİ.

ASLANTAŞ: BİZ PARTİLERİN DEĞİL, HALKIN ADAYIYIZ. DEDİ.

Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili Adayı Abdulkadir Aslantaş Akçakale’de saha çalışmalarını sürdürüyor.
Sınırın sıfır noktası olan Akçakale de seçim çalışmalarını sürdüren Aslantaş,   Vatandaşın, çiftçinin ve esnafların sorunlarını dinledi. Aslantaş, seçmenleriyle yaptığı görüşmelerde; siyasi partilerin arkasına saklanarak siyaset yapanları “siyasi aymazlar” olarak niteledi. Aslantaş yaptığı açıklamada: "Biz partilerin değil, halkın adayıyız. " dedi.
Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili Adayı Abdulkadir Aslantaş halk buluşmaları kapsamında Akçakale de ilçe esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları dinledi. Aslantaş, esnafla yaptığı toplantıda şunları söyledi: “Genel olarak bakıldığında parti adaylarının; esnaf, çiftçi ve halkla ilgili hiçbir kaygı ve endişesi yok. Bütün parti adayları sırtını partisine dayamış, halkımızı çantada keklik olarak görüyorlar. Biz bu anlayışı 14 Mayıs günü yıkacağız. Kendisini şimdiden seçilmiş olarak gören siyasetçileri bu halk 14 Mayıs günü sandığa gömeceğinden hiç şüphem yoktur. Oysa benim Şanlıurfa’m için yüzlerce çözüm önerilerim ve saha çalışmalarım var.” ifadelerini kullandı. 
Aslantaş: “14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan seçimlerde halkımın desteğiyle büyük bir başarı yakalayıp partili partisiz bütün hemşerilerimin meclisteki temsilcisi olacağımın sözünü veriyorum.” dedi.

AdminAdmin