SİYASET
Giriş Tarihi : 17-05-2023 14:20

Özyavuz'a tosun kurban edildi!

Özyavuz'a tosun kurban edildi!

MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz'un 28. Dönem Milletvekili seçilmesi nedeniyle hayırlı olsun dilekleri için kurban kesildi. 

Şanlıurfa'nım Harran ilçesinde Karakeçili Aşiretine mensup Sabri Elhaşme'nin oğlu Harran-Ağcıl Mahalle Muhtarı Reşit Akıl, Millete hizmet yolunda güven tazeleyen İbrahim Özyavuz'a Milletvekilliği için hayırlı olsun dileklerini ileterek, bir tosun kurban etti.

Milletvekili İbrahim Özyavuz ve Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'un katılımıyla gerçekleşen kurban kesim töreninde, Özyavuz Muhtar Reşit Akıl'a teşekkür etti. 

Özyavuz'un tekrar Milletvekili seçilmesinden gurur duyduklarını belirterek, Şanlıurfa'nın bir kez daha kazandığını söyleyen Akıl, Özyavuz'a hizmet yolunda başarılar diledi. 

Milletvekili Özyavuz da, tosun kurban eden Reşit Akıl'a teşekkür ederek, ''Öncelikle bizlere tosun kurban eden Reşit Akıl kardeşime teşekkür ediyorum. Kendisi bizleri onure etti, varolsun. Tekrar Milletvekili seçilmemizden ötürü sevinçlerini dile getirdiler, bu durum beni son derede mutlu etti. Şunu söyleyeyim; Memleketimiz kazandı, halkımız kazandı. Allah, bizlere nice hizmetler etmeyi nasip etsin. Bizler her daim halkımızın yanındayız. Demokrasi şöleninde bir seçim atlattık, inşallah bundan sonra da daima halkımızın yanında olacağız, sorunlarını çözmek için elimizden geleni yapacağız. Ben tüm Şanlıurfalı hemşerilerime bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum'' dedi.

AdminAdmin