SİYASET
Giriş Tarihi : 24-11-2022 12:58

YAPICIOĞLU; 'SİSİ BİR DARBECİDİR, ESAT İSE KATİL'

YAPICIOĞLU; 'SİSİ BİR DARBECİDİR, ESAT İSE KATİL'

Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Şanlıurfa’da yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya gelerek gündemi değerlendirdi.

Sabah saatlerinde Şanlıurfa’da yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya gelerek gündeme dair çeşitli açıklamalarda bulunan Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Önümüzdeki seçimlerde herhangi bir ittifakta bulunacak mısınız? sorusu üzerine şu açıklamalarda bulundu.

Yapıcıoğlu; Biz daha önce hiçbir ittifakta bulunmadık. Seçim barajının %7 olmasından dolayı Türkiye’de bulunan birçok siyasi parti baraj altında kalabilir. Bu yüzden her siyasi parti gibi bizim de şartlar oluşursa bir ittifak içerisinde olmayı değerlendirebiliriz.”dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’nın SİSİ ve Esat’la ilgili tutumunu da değerlendiren Yapıcıoğlu; SİSİ bir Darbecidir. Esat ise tıpkı babası gibi bir katildir. Şayet amaç halkların rahatlığı, O Ülke’de yaşam haklarının ve yaşam standartlarının oluşturulması konusunda adım atılacaksa görüşülebilinir” dedi.

Göbeklitepe Ajans

AdminAdmin