YEREL
Giriş Tarihi : 26-06-2023 14:14

Bozova Belediyesinde Üst Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

Bozova Belediyesinde Üst Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

Bozova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kent merkezi başta olmak üzere Kırsal mahallelerdeki çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyor. 
Bozova Belediyesi her mahalleye eşit hizmet anlayışı ile tüm çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyor. Stabilize yol çalışmaları başta olmak üzere temizlik, ilaçlama, mahalle içi parke ve bordur çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyor. 
Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, göreve geldiği günden bu yana onlarca mahallede, mahalle içi stabilize yol, parke ve bordur çalışması için talimatları doğrultusunda, Fen İşleri ekiplerince üst yapı çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyor. Devam eden kilitli parke taşı çalışmaları ile ilgili olarak yazılı bir açıklamada bulunan Belediye Başkanı Suphi Aksoy ‘göreve geldiğimiz ilk günden bu yana tüm mahallelere eşit hizmet anlayışı ile hizmetlerimizi aralıksız olarak sürdürüyoruz. Üst yapısı tamamlanan mahallelerimize hayırlı olsun belirlenen proje çalışmalar doğrultusunda diğer mahallelerimize de üst yapı çalışmalarına en kısa zamanda başlamayı hedefliyoruz’ dedi.

 

AdminAdmin