SİYASET
Giriş Tarihi : 22-03-2023 00:19

ÇAKMAKLI PARTİMİZİ YIPRATMAYA ÇALIŞIYORLAR

ÇAKMAKLI PARTİMİZİ YIPRATMAYA ÇALIŞIYORLAR

İyi Parti eski Şanlıurfa il Başkanı ve aynı zamanda İyi Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Fedai Çakmaklı sosyal Medya üzerinden aday listesi yapanlara itibar edilmemesi gerektiğini belirtti.
14 Mayıs’ta Yapılacak Olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde seçime girecek Siyasi Partilerde aday adayı müracaatları devam ediyor.
Bazı Sosyal Medya hesapları üzerinden İyi Parti adaylarının kesinleştiği dedikodularına inanmamak gerektiğini belirten İyi Parti eski Şanlıurfa il Başkanı ve aynı zamanda İyi Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Fedai Çakmaklı, bu Tür paylaşım yapanlara itibar edilmemesini ve İyi Parti’de aday belirleme sürecinin devam ettiğini belirterek şu açıklamalarda bulundu.
Çakmaklı; “Bazı Sosyal Medya Hesapları üzerinden İyi Parti Şanlıurfa Aday listesi Paylaşımları yapılıyor. Yapılan ve yazılan aday isimleri doğru değildir. İyi Parti olarak Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ve Genel merkezimiz yapılan değerlendirmeler sonucu Listeleri açıklayacaklardır. Lütfen Bu tür yapılan paylaşımlara itibar etmeyiniz. Bu yapılan Paylaşımlar Partimizi yıpratma yönündedir. İyi Parti Tüm Aday Adaylara eşit mesafededir.” dedi.

AdminAdmin