FUTBOL
Giriş Tarihi : 04-07-2024 08:18   Güncelleme : 04-07-2024 08:44

Cevheri İstifa Etti

Cevheri İstifa Etti

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde Yeniden Refah Partisinden Karaköprü Belediyesi encümen üyesi seçildim. Seçimin akabinde Şampiyon olarak 2. Lige yükselen Şanlıurfa’nın şirin ilçesi Karaköprü Belediyespor’un sahipsiz kalmaması anlamında bu güzide kulübe başkan adayı oldum. Çok değerli arkadaşlarımızla yapılan 3. Olağanüstü kongrede başkanlığı üstlendim. 
Karaköprü Belediyespor’a hizmet edip, daha iyi yerlere getirme anlamında gövdemizi taşın altına koyarken,Belediye başkanımız Sayın Nihat Çiftçi’nin tutarsızlığı ile karşılaştım. Kendisi ile defalarca görüşmemiz ve kendisinden ufak bir bütçe (20-25 milyon) talep edip bir o kadar bütçeyide şahsımın temin edip takımı ilk sezonda orta sıralarda oynatma sözünü vermeme rağmen arada geçen süre zarfında takımı en ufak bir sahiplenme ve destek anlamında herhangi bir düşüncesi olmadığına inandım. 
Türkiye’de bir çok ilin hayali olan 2. ligde bulunmaya düşman zihniyet ile bir arada yaşamanın üzüntüsünü yaşarken, inanılmaz bir hayal kırıklığını da bir arada yaşamanın acısını hissettim. 
Çok büyük hayaller ile başladığımız, serüvenimize önümüzdeki engelin Sayın Nihat Çiftçi olduğunu gördüm. 
Memleketin umutlarının, hayallerinin çalınmasına göz yumamazdım. 300 Bin nüfuslu bir ilçenin 2. Lige çıkmış bir takımının umutlarının çalınması beni ziyadesiyle üzmüştür. 
Spora ve sporcuya bakış açısının çok kötü olduğunu, Karaköprü Belediyespor’u küme düşürme çabası içinde hatta kapatma düşüncesi olduğunu gördüğümden dolayı çok sevdiğim Karaköprü Belediyespor Kulüp başkanlığında İstifa ediyorum. Bundan sonraki süreçte Karaköprü Belediyespor kulübüne başarılar dilerim.
                                                                                                                Murat CEVHERİ  

 Kulüp Başkanı

 

AdminAdmin