SİYASET
Giriş Tarihi : 14-09-2022 22:30

CHP PM Üyesi Erbil Aydınlık, Kadınların Sorununa Ortak Oldu

CHP PM Üyesi Erbil Aydınlık, Kadınların Sorununa Ortak Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi Erbil Aydınlık, Topdağı ve Direkli Mahallelerinde Kadılarla bir araya gelerek sorunlarına ortak oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi Erbil Aydınlık, Cumhuriyet Halk Partisi Parti Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanı Emine Gizem Çetiner ve Kadın Kolları Yöneticileri ile birlikte, Topdağı ve Direkli Mahallelerinde ev ziyareti ve ev toplantılarına katılarak, kadınlarla bir araya geldi. Kadınlarla buluşan PM Üyesi Aydınlık, kadınların sorun ve taleplerini dinleyerek sorunlarına ortak oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi Erbil Aydınlık, yaptığı açıklamada;  şu ifadeleri kullandı:
Cumhuriyet Halk Partisi Parti Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanı Emine Gizem Çetiner ve Kadın Kolları Yöneticileri ile birlikte, Topdağı ve Direkli Mahallelerinde ziyaretlerde bulunup, ev toplantıları gerçekleştirdik. Toplantı ve ziyaretlerimizde bayan kardeşlerimize Partimizin Aile Destekleri Sigortasını anlattık. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında hayata geçireceğimiz Aile Destekleri Sigortası ile ailelerimiz rahat bir nefes alacak. Aile Destekleri Sigortasının uygulanması ile birlikte, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun vaat ettiği gibi hiçbir çocuk yatağa aç girmeyecek. Cumhuriyet Halk Partisi olarak hiçbir çocuğun yatağa aç girmemesinin mücadelesini veriyoruz. Bu mücadelemiz aralıksız olarak devam edecektir. Ev toplantılarımızda ve ev ziyaretlerimizde bize ilgi ve alaka göstererek, bizleri evlerine misafir eden kadın kardeşlerimize ve bize eşlik eden Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Kadın Kolları Yöneticilerimize sonsuz teşekkür ediyorum.”

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanı Emine Gizem Çetiner, yaptığı açıklamada; şu ifadelere yer verdi:
Yaklaşık 2 yıldır ara vermeden devam ettirdiğimiz Mahalle ziyaretlerimize, ev ziyaretlerimize ve ev toplantılarımıza bugünde Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyemiz Sayın Erbil Aydınlık ile birlikte katıldık. Yapmış olduğumuz ziyaret ve toplantılarımız çok verimli geçti. Ziyaret ettiğimiz kadın kardeşlerimiz Partimize ve şahsımıza ilgi ve alaka gösterdiler.
2 yıldır sürdürdüğümüz ziyaretlerimiz aralıksız olarak devem edecektir. Çalışmalarımıza katılarak bizlere destek veren Parti Meclisi Üyemiz Sayın Erbil Aydınlık’a teşekkür ediyorum. Ayrıca çalışmalarımızda bizleri evlerine misafir eden tüm kadınlarımıza teşekkür ediyorum.” 

 

AdminAdmin