SPOR
Giriş Tarihi : 23-05-2024 19:41   Güncelleme : 28-05-2024 11:27

Emin Yetim`ten Şanlıurfaspor Kongresi İçin Açıklama

Emin Yetim`ten  Şanlıurfaspor Kongresi İçin Açıklama

Şanlıurfasporun eski başkanlarından siyasetci iş insanı Emin Yetim Şanlıurfaspor kongresinde aday olmadığını açıkladı.

Yetim Yaptığı açıklamada, Gündemde Şanlıurfaspor'un kongre süreci hakkında konuşulduğunu görüyorum. Siz değerli hemşerilerimden, Şanlıurfaspor sevdalılarından ve taraftar gruplarımızdan yoğun bir şekilde, sosyal medya ve özel mesajlar yoluyla tekrar Başkan olmam konusunda mesajlar alıyorum. Öncelikle, bana gösterdiğiniz teveccühün çok değerli olduğunu belirtmek isterim. Şanlıurfaspor benim için bir sevdadır, bunu hepiniz çok iyi bilirsiniz.

Şanlıurfaspor'un kapanma kararı alındığında, bu şehrin bir evladı olarak kararın karşısında durdum. Şanlıurfaspor'un ligden düşmesi beklenirken, siz değerli Şanlıurfaspor sevdalılarının inancı ve desteğiyle takımı ligde tutmak için mücadele ettim. Şanlıurfaspor'u ligde tuttuğumuz için şükran borçluyum.

Daha sonra, Şanlıurfaspor'un şampiyon olması için söz vermiştim ve bu sözümü sizlerin desteğiyle tuttum. Milletvekili adayı olduğumda bile takımı bırakmadım, Şanlıurfaspor'un her zaman yanında oldum.

Ancak, bundan sonra Şanlıurfaspor Başkanlığına aday olmayacağımı kamuoyuyla paylaşmak istiyorum. Bundan sonraki süreçte siyasette ve iş dünyasında hizmet etmek istiyorum.

Siz kıymetli hemşerilerime ve Şanlıurfaspor sevdalılarına teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

AdminAdmin