YEREL
Giriş Tarihi : 06-01-2023 11:01   Güncelleme : 06-01-2023 11:38

KARAKÖPRÜ KIRSALINDA YOLLAR ÇAMURDAN KURTARILIYOR

Karaköprü Belediyesi kırsaldaki vatandaşların kış aylarında çamurlu yollarda sorun yaşamaması için köy içi yolları stabilize malzeme serimiyle çamurdan kurtarıyor

KARAKÖPRÜ KIRSALINDA YOLLAR ÇAMURDAN KURTARILIYOR

Karaköprü Belediyesi kırsal mahallelerde köy içi yollarda stabilize malzeme serimi çalışmalarını sürdürüyor. Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri tarafından Köksüren Kırsal Mahallesinde köy içi yollarda stabilize malzeme serimi yapılarak mahallenin kışın çamurlaşmasının önüne geçiyor.

Köy içi yolların tamamında beyaz mucur serimi yapan ekipler yolları kış aylarında çamurlaşmayacak ve rahatlıkla kullanılabilecek duruma getiriyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü'nün her köşesinde yaşayan vatandaşlara hizmet götürdüklerini belirterek, “Kırsal hizmetler ekibimiz, yağışlı havalar artmadan yollarında problem olan köylerde stabilize malzeme serimiyle yolları yenilemek için yoğun mesai harcıyor. Böylece kırsaldaki vatandaşlarımız kış aylarında yolların çamurlaşması gibi bir sorunla karşılaşmıyorlar.

Köksüren Mahallemizde ekiplerimiz güzel bir çalışmayla köy içindeki tüm yolları yeniliyor ve vatandaşların hizmetine sunuyor. Yeni yollarımız kırsaldaki vatandaşlarımıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini dile getiren Köksüren Mahalle Muhtarı Hacı Çiftçi mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye ve kırsal hizmetler ekibine teşekkür etti.

Karaköprü Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri program dahilinde yolları deforme olan kırsal mahallelerde yol yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

AdminAdmin