SİYASET
Giriş Tarihi : 08-05-2023 12:29

Liderinin yanında; aday gösterilmedi, ama aday gibi çalışıyor!

Liderinin yanında; aday gösterilmedi, ama aday gibi çalışıyor!

Her insanın karakteri, duruşu bir olmuyor, olamaz da. Seçimlerde adaylık beklentisi olanların bir bölümü partileri ile ilişkisini kesti, bir bölümü partilerinin çalışmalarına katılmamaya başladı, az bir bölümü ise hiçbir şey olmamış gibi çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı olan Esma Canan Çelebi,14 Mayıs seçimlerinde aday listesinde olmamasına rağmen Şanlıurfa’da seçim çalışmalarını bir aday gibi sürdürüyor. Aday gösterilmediği zaman en küçük bir kırgınlık yaşamadı. Listeye konulan arkadaşlarından olabildiğince çok milletvekili çıkarabilmek için sanki kendisi aday yapılmış gibi çalışmaya devam ediyor. Hem Şanlıurfa'daki programları aksatmıyor hem partisinin mitinglerine katılıyor, hem de sosyal medyadan partisinin çalışmalarına destek veriyor.

Seçim çalışmaları kapsamında bir gün pazarda, bir gün esnafların içinde olarak her gün halkın içinde olan Esma Canan Çelebi, gece gündüz demeden yoğun bir çalışma sergiliyor. Geniş bir destek kitlesine ulaşan Çelebi, Şanlıurfa ve Türkiye’nin geleceği için çalışacaklarını söyleyerek, seçmenlerden destek istiyor.

AdminAdmin