SİYASET
Giriş Tarihi : 17-03-2024 19:26   Güncelleme : 17-03-2024 19:30

Mehmet Ekinci'den Kadınlara Yönelik Dev Proje! Eyyübiye’de Kadın Eli Projesi

Mehmet Ekinci'den Kadınlara Yönelik Dev Proje! Eyyübiye’de Kadın Eli Projesi

Yeniden Refah Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, projelerini tek tek açıklıyor. “Eyyübiye’de Kadın Eli Projesi” ile kadınlara hem istihdam hem de gelir kazandırılacak.
Eyyübiye’de kadınların ekonomik ve sosyal hayatta güçlenmesini sağlamak, kadın girişimciliğini teşvik etmek, kadın istihdamını artırmak ve kadınların gelir kazanımını sağlamak için tasarlanan “Eyyübiye’de Kadın Eli Projesi” ile Eyyübiye yeniden refaha kavuşacak. Eyyübiye’yi çok iyi bilen 7’den 70’e her kesime değinen Yeniden Refah Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, kadınlara yönelik hazırladıkları projeyi açıkladı.
Mehmet Ekinci, “Sözümüz Söz”
“Eyyübiye’de Kadın Eli Projesi” nin tanıtım videosunda konuşan Mehmet Ekinci , “Sözümüz söz, Eyyübiyemizin vefâkar, cefakar kadınları, bereketli ellerinizle Eyyübiye’yi daha ileriye götürmek için her türlü adımı sizler için atacağız” diyerek dev projesini kamuoyuna sundu. 
Eyyübiye’nin kalkınmasına katkıda bulunulması, Eyyübiye’deki kadınların yaşam standartlarının yükselmesi ve en önemlisi aile içi refahın artması ile birlikte kadınların ekonomik ve sosyal hayatta daha aktif rol almaları hedeflenen dev proje birçok kesimin takdirini topladı.