YEREL
Giriş Tarihi : 29-05-2024 10:46

Urfa’da minikler mezuniyet heyecanı yaşadı

Urfa’da minikler mezuniyet heyecanı yaşadı

2002 Vakıflar İlkokulu’nda 4. Sınıfı tamamlayan öğrenciler için muhteşem bir mezuniyet töreni düzenlendi.
Şanlıurfa’nın gözde okullarından olan 2002 Vakıflar İlkokulu’nda 4. Sınıfı tamamlayan öğrenciler için okul bahçesinde mezuniyet töreni yapıldı. Kep atma heyecanını da yaşayan minikler için, dün akşam da Cumhuriyet Tesisleri’nde sıra gecesi etkinliği düzenlendi. Yoğun ilgi gören programa; Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Vural, 2002 Vakıflar İlkokulu Müdürü Sinan Kanat, öğretmenler ve öğrenciler ile velileri katıldı.
Programa rengârenk kıyafetleriyle gelen öğrenciler, sıra gecesi ekibinin söylediği müzikler eşliğinde doyasıya eğlendi. Velilerin de eşlik ettiği öğrenciler, davul zurna eşliğinde de halaylar çekti. 
Programda öğrencilerini mezun eden 4. Sınıf öğretmenlerinden Yılmaz Sonbayram, Ahmet Sümer, İbrahim Halil Aydoğdu ve Sinan Bebe’ye teşekkür plaketi verildi. Ayrıca Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Vural tarafından da Okul Müdürü Sinan Kanatlı’ya teşekkür plaketi takdim edildi.
Okul Müdürü Sinan Kanatlı, etkinlikte yaptığı konuşmada, programda kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti. Öğrencilere yönelik seslenen Müdür Kanatlı, “Sizler bizim çiçeklerimizsiniz. Kitaplardan verdiğimiz eğitimin yanında sizlere doğruluğu, dürüstlüğü, sevgi saygıyı öğretmeye çalıştık. İnanıyorum ki güzel bir aile olduk, güzel anılar biriktirdik. Biz sizlere güveniyoruz, yolunuz hep aydınlık olsun” dedi. Müdür Kanatlı, yanlarında oldukları için velilere de teşekkür etti. 
Çeşitli ikramların yapıldığı sıra gecesi programı, havai fişek gösterisi ile sona erdi.

AdminAdmin