YEREL
Giriş Tarihi : 11-10-2022 10:47

DOĞUKENT’TE YENİ YOLLAR KİLİTLİ PARKEYLE DÖŞENİYOR

DOĞUKENT’TE YENİ YOLLAR KİLİTLİ PARKEYLE DÖŞENİYOR

Karaköprü Belediyesi, Doğukent Mahallesinde yeni açılan yollarda kilitli parke döşeme ve kaldırım çalışmaları gerçekleştirerek vatandaşların hizmetine sunuyor

Karaköprü Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Ekipler ilçede yapılaşmanın arttığı ve gelişen mahallelerde yeni açılan yolları kilitli parkeyle döşerken, yayalar için de kaldırım yaparak hizmete sunuyor.
Doğukent Mahallesinde yeni açılan yolun alt yapı çalışmaları tamamlandıktan sonra kilitli parke döşeme çalışmalarına hemen başlanırken, çalışmaların tamamlanmasının ardından yeni yol vatandaşların hizmetine sunulacak.
Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin talimatıyla yoğun bir çalışma içerisinde olan ekipler konutlaşmayla birlikte ihtiyaç oluşan yerlerde hem yeni yollar açıyor hem de alt yapısı tamamlanan yolları kilitli parkeyle döşüyor.
Karaköprü’de giderek artan bir konutlaşma olduğuna dikkat çeken Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, nüfus artışıyla birlikte sürekli yeni yol ihtiyacı doğduğunu ifade etti. 
Başkan Baydilli, “Yeni yol ihtiyacını karşılamak üzere Doğukent, Seyrantepe, Güllübağ ve Mehmetçik gibi mahallelerimizde yeni yollar açıyoruz. Yolların altyapısı tamamlandıktan sonra da kilitli parke ve kaldırım çalışmaları yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. 
İnşallah kış aylarında da şartlar el verdiği sürece çalışmalarımızı aralıksız devam edecek ve vatandaşlarımızın yol sıkıntısı çekmesinin önüne geçeceğiz” diye konuştu. 
Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Doğukent Mahallesinin haricinde ihtiyaçlar dahilinde birçok mahallede yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarını program dahilinde sürdürecek.
 

AdminAdmin