SİYASET
Giriş Tarihi : 26-04-2023 14:22

ÖNEN, İŞ İNSANLARI VE VATANDAŞLARDAN DESTEK İSTEDİ

ÖNEN, İŞ İNSANLARI VE VATANDAŞLARDAN DESTEK İSTEDİ

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Abdulkadir Emin Önen, seçim çalışmaları kapsamında gezmedik yer, çalmadık kapı bırakmıyor. 

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Abdulkadir Emin Önen, çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor. Önen; Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven ve AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan ile esnaf, STK temsilcileri ve iş insanlarını ziyaret etti.

İş insanı Cengiz Bucak, iş insanı Hüseyin Kolsuzoğlu ve ailesini ziyaret eden Emin Önen ve beraberindekiler, otogar esnafıyla da bir araya geldi. Burada onların talep ve önerilerini dinleyen Önen, 14 Mayıs seçiminin önemini anlatarak destek istedi.

Daha sonra 4. Murad Kültür Merkezinde kurs gören kadınları ziyaret eden Emin Önen, AK Parti döneminde Şanlıurfa ve Türkiye genelinde yapılan büyük hizmetleri anlattı. Ardından hayırseverler tarafından kurulan, Şanlıurfa’da yıllardır hizmet veren Gönüllü Kuruluşlar Aşevi'ni ziyaret ederek faaliyetleri hakkında bilgi alan Önen, Şanlıurfa Gönüllü Kuruluşlar Aşevi Sorumluları Ali Topal’a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

AdminAdmin